• Wisp

Wisp poduszka, rozmiar L
Produkt dostępny na zamówienie
Wisp poduszka, rozmiar S/M
Produkt dostępny na zamówienie
Wisp poduszka, rozmiar P
Produkt dostępny na zamówienie
Wisp zapięcia uprzęży maski (x2)
Produkt dostępny na zamówienie
Wisp uprząż
Produkt dostępny na zamówienie
Wisp szkielet maski, klasyczny
Produkt dostępny na zamówienie
Wisp szkielet maski, silikonowy
Produkt dostępny na zamówienie

Wszystkich użytkowników masek Wisp, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem akcesoriów do masek Wisp, dostępnych w ofercie sklepu internetowego oddychasz.pl. Urządzenia CPAP stanowią obecnie najlepsze rozwiązanie w przypadku dolegliwości związanych z bezdechem sennym. Wykorzystanie maski, potrafi w znaczący sposób zwiększyć komfort życia chorego i zapewnić mu zdrowy sen, który jest niezbędny dla właściwego funkcjonowania każdego dnia. Maska CPAP to bardzo dobre rozwiązanie, jednak długotrwała eksploatacja, związana chociażby z koniecznością wykorzystywania jej przez całą noc sprawia, że poszczególne części składowe maski muszą być wymieniane. Na szczęście procedura jest niezwykle prosta i nie zajmuje dużej ilości czasu. Maski stworzone są w taki sposób, by ich demontaż i montaż możliwe były do wykonania samodzielnie przez każdego użytkownika. Niezbędne akcesoria mogą zamówić Państwo za pośrednictwem naszego sklepu.

Akcesoria do masek Wisp - prosty sposób na utrzymanie maski w sprawności

Akcesoria do masek Wisp, które można nabyć w naszym sklepie, to elementy takie jak elastyczna rura z kolankiem obrotowym, zapięcia uprzęży maski, szkielet maski klasyczny oraz wykonany z zastosowaniem elementów silikonowych, a także poduszki w różnych rozmiarach, umożliwiające odpowiednie dopasowanie do kształtu twarzy Pacjenta. Akcesoria do masek Wisp to dobra jakość oraz atrakcyjna cena. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, dostarczamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które w pełni satysfakcjonują naszych Klientów. Dlatego kupując u nas, zyskujecie Państwo pewność, że otrzymany towar doskonale spełni swoją rolę.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oddychasz.pl i zapoznania z całym asortymenem. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony.