• Koncentrator tlenu SimplyGo

Symbol: 1069058

Idealny koncentrator dla osób które chcą być aktywne nie przerywając terapii tlenowej.

17496.00
szt. Do przechowalni
Dostępność 30 dni
Cena przesyłki 0
UPS 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Produkt dostępny na zamówienie

Niezależnie od tego, czy jest to spacer po drugiej stronie ulicy, przejazd przez miasto, czy podróż przez kraj, firma Philips Respironics chciała sprawić, żeby niemal wszystkim pacjentom korzystającym z terapii tlenowej było poruszać się z koncentratorem tlenu. Tak właśnie powstał przenośny SimplyGo.

Wytrzymałość zdefiniowana na nowo

SimplyGo dąży do ustanowienia nowego standardu w niezawodności przenośnych koncentratorów. Chorzy na POChP są uzależnieni od urządzeń do terapii tlenowej, których potrzebują przez wiele godzin dziennie- SimplyGo oferuje pacjentom niezależność i wolność w trwałej konstrukcji, która wytrzymuje uderzenia towarzyszące wykonywaniu codziennych czynności, zapewniając jednocześnie skuteczną terapię.

Niezawodność i konserwacja

Podczas rozwoju, SimplyGo poddano ekstremalnym warunkom, w tym uderzeniom, wibracjom i ekstremalnym temperaturom, aby testować niezawodne działanie dzień w dzień. Dzięki 15000 godzinom żywotności sprężarki jego wydajność jest godna zaufania.

image

Wygodne zasilanie

Jednym z powodów sprawiających, że SimplyGo jest tak łatwy do przenoszenia jest jego lekka i kompaktowa bateria litowo-jonowa, która jest natychmiast dostępna i którą można łatwo wymienić. Standardowe przewody zasilające prądu zmiennego i stałego zapewniają wygodę i elastyczność.

Ponieważ SimplyGo ma ponad dwukrotnie więcej tlenu niż jakikolwiek inny przenośny koncentrator tlenu swojej wielkości, jest w stanie nadążyć za potrzebami przenośnych tlenu dziś i jutro. SimplyGo jest jedynym urządzeniem tego rodzaju, które oferuje zarówno ciągły przepływ (do 2 litrów na minutę), jak i podawanie dawki pulsacyjnej (ustawienia od 1 do 6) przy masie zaledwie 4,5 kg.

Czy SimplyGo jest dla mnie odpowiedni?

Przenośny koncentrator tlenu SimplyGo jest przeznaczony do stosowania na receptę przez pacjentów wymagających wysokich stężeń tlenu na zasadzie suplementacji. Może być rozważany do ciągłego użytkowania w środowisku domowym, instytucjonalnym i  mobilnym. SimplyGo może nie być odpowiedni dla wszystkich potrzeb terapii tlenowej. Powinieneś skontaktować się z lekarzem, aby ustalić, czy jest on odpowiedni dla Ciebie.

Koncentracja tlenu

86 to 97% na wszystkich ustawieniach

Tryb stały - przepływ tlenu

0.5 l/min, 1 l/min, 1.5 l/min, 2 l/min

Poziom głośności

< 43 dB przy ustawieniu pulsacyjnym na 2

Wymiary

29.2 cm x 25.4 cm x 15.2 cm

Masa

4.5 kg z baterią

Temperatura pracy

5° to 40°C

Temperatura przechowywania

-20° to 60°C

Oczyszczanie

Wewnętrzny filtr antybakteryjny

Zużycie mocy

150W podczas ładowania

120W bez ładowania

Alarmy

Niskie stężenie tlenu, brak oddechu,

za wysokie tempo oddechu,

brak przepływu tlenu,

niski stan baterii,

rozładowany akumulator, usterka techniczna.

Bateria

Masa: 0,7 kg,

Ładowanie: 2-3 godzin

Rozładowanie:

  • 3,7 godz - ustawienie pulsacyjne dawka 2

  • 2 godz. - ustawienie ciągłe 2l/min