• Z portem wydechowym

Maska EasyLife to produkt najwyższej jakości wyposażony w port wydechowy

Maska EasyLife dostępna jest w wielu rozmiarach, dzięki czemu każdy klient sklepu oddychasz.pl dopasuje ją do swoich potrzeb. Cechą charakterystyczną maski EasyLife z portem wydechowym jest jej funkcja samodopasowania pozwalająca znacząco podnieść komfort użytkowania. Dodatkowo maska ta posiada technologię samouszczelnienia zwaną „Auto Seal”. Jesteśmy przekonani, że jest to produkt godny uwagi każdego wymagającego klienta. Przekonaj się już dziś zapoznając się z naszą ofertą na stronie oddychasz.pl!

Terapia CPAP to coraz bardziej popularna i powszechniejsza metoda wspomagania leczenia w przypadku obturacyjnego bezdechu sennego. Continuous Positive Airway Pressure wykorzystuje urządzenie posiadające odpowiednią pompę wraz z dedykowaną maską, taką jak maska EasyLife z portem wydechowym. Warto podkreślić, że urządzenie to znacząco podnosi komfort wypoczynku w czasie snu. Dzięki temu pacjent jest wypoczęty, a czas bezdechu znacznie skrócony. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie dopasowanie maski do anatomii twarzy pacjent, jego potrzeb oraz właściwe stosowanie, czyli zgodnie z instrukcją oraz zaleceniami specjalisty. Jest to niewątpliwie łatwe w obsłudze urządzenie, które nie wpływa negatywnie na sen samego pacjenta oraz drugiej osoby, znajdującej się w sypialni.

Zalety maski EasyLife z portem wydechowym

Produkt EasyLife charakteryzuje się samodopasowaniem oraz samouszczelnieniem, ponieważ maska marki Philips Respironics została wyprodukowana z wysokiej jakości silikonu. Zastosowane rozwiązania znacząco poprawiają jakość terapii, która właściwie użyta przynosi spore korzyści. Należy podkreślić, że maska EasyLife z portem wydechowym jest łatwa w obsłudze i konserwacji, wygodna w czasie snu oraz urządzenie CPAP emituje niski poziom hałasu. Dzięki temu komfort pacjenta, jak i jego domowników został podniesiony w ostatnich latach. Jesteśmy przekonani, że te zalety przekonają Państwa do zakupu i spróbowania na nowo tej atrakcyjnej metody leczenia obturacyjnego bezdechu sennego.