• Z portem wydechowym

Brak produktów do wyświetlenia

Maska ComfortGel Blue z portem wydechowym sposobem na poprawę zdrowia

Bezdech stanowi bardzo uciążliwą chorobę. W przypadku zaawansowanego stadium może przynieść w organizmie człowieka wiele negatywnych zmian. Przede wszystkim jednak ta przypadłość jest bardzo uciążliwa i zdecydowanie obniża poziom życia chorego. Może powodować zmęczenie, osłabienie, odebrać chęć do działania i powodować senność podczas dnia. Wszystko to, spowodowane jest wybudzeniami podczas snu. Zdrowy sen stanowi podstawę naszego dobrego samopoczucia, dlatego też należy o niego odpowiednio zadbać. W sytuacji, gdy zmagamy się z problemem bezdechu, z pomocą może przyjść maska CPAP.

Maska ComfortGel Blue z portem wydechowym jest produktem, który docenią wszystkie osoby chorujące na bezdech. Maska żelowa charakteryzuje się bardzo dużym komfortem użytkowania. Elastyczność oraz dobre dopasowanie do twarzy pacjenta sprawia, że nie będzie ona przeszkadzać podczas snu i zapewni zdrowy odpoczynek. Mocny sen to niezbędny element właściwego funkcjonowania każdego dnia. Osoby cierpiące na bezdech senny z pewnością docenią to rozwiązanie. Dzięki zastosowaniu maski, każdy pacjent poczuje się zdecydowanie lepiej, nabierze chęci do życia oraz pozytywnego nastawienia.

Komfortowa w użytkowaniu maska ComfortGel Blue z portem wydechowym

Budowa maski ComfortGel Blue z portem wydechowym sprawia, że nacisk wywierany na twarz pacjenta jest niewielki, lecz zachowana została odpowiednia szczelność, która jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania. Specjalny port wydechowy ze zintegrowanym obrotem sprawia, że przepływ powietrza kierowany jest w górę. To idealne rozwiązanie dla pacjentów, którzy pragną czuć się swobodnie podczas snu z inną osobą. Do produkcji użyte zostały wysokiej jakości materiały, bezpieczne dla użytkowników i zapewniające dużą wygodę. Zadbaj o swój zdrowy i spokojny sen, zaopatrując się w maskę dostępną w naszym sklepie internetowym.