• Maska dla dzieci do nebulizatora SideStream

Symbol: 1120E

Specjalnie zaprojektowane maski dla dzieci, zalecane do stosowania z wysokowydajnymi nebulizatorami SideStream w celu zwiększenia wydajności podawania leków. Maski wielokrotnego użytku, wyprofilowane tak, aby pasowały do twarzy.

14.90
szt. Do przechowalni
Dostępność 30 dni
Cena przesyłki 12.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomat 24/7 12.99
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 16.67
Kurier FedEx 20
Kurier FedEx za pobraniem 24
Dostępność 0 szt.

Maski wielokrotnego użytku stworzone dla dzieci, wyprofilowane tak, aby doskonale pasowały do twarzy. Maski należy stosować z nebulizatorami SideStream Durable i Disposable, w celu zwiększenia wydajności podawania leków.

Szybszy czas leczenia

Jednorazowe nebulizatory SideStream dostarczają 2,5ml leku w ciągu zaledwie 7 minut, dzięki czemu czas leczenia ulega skróceniu, a pacjenci mogą poświęcić więcej czasu codziennym aktywnościom.

Sprawdzona technologia

System Venturi i zastosowanie pięciu dysz wytwarzających aerozol zamiast jednej, zapewnia pacjentowi dodatkowy przepływ do 16 l/min, co wpływa na przyspieszenie leczenia.  Przepływ w tradycyjnych nebulizatorach ogranicza się tylko do wydajności sprężarki.

Wybór najbardziej korzystnej opcji

Do wyboru dostępne są dwa rodzaje nebulizatorów:  jednorazowy nebulizator SideStream Disposable i wielorazowy nebulizator SideStream Durable. Nebulizator SideSteram Reusable może być stosowany przez 6 miesięcy, natomiast tańszy, jednorazowy SideStream Disposable może być stosowany w taki sam sposób jak SideStream Durable, ale powinien zostać wymieniony po 2 tygodniach używania.