• Maska Wisp bez portu wydechowego, oprawa silikonowa

Symbol: 1094062

Wisp, bez portu wydechowego, oprawa z silikonu- synergia w najlepszym wydaniu. Każde opakowanie zawiera poduszkę w trzech rozmiarach, które pasują do tej samej oprawy.

Port oddechowy Bez portu wydechowego
450.00
szt. Do przechowalni
Dostępność 5 dni
Cena dostawy 20
Odbiór osobisty 0
UPS 20
Dostępność Towar dostępny na zamówienie

Dla lekarza

Dla pacjenta

Wisp łączy wydajność i wygodę maski nosowej z subtelnym projektem poduszki nosowej - pomaga pacjentowi to w zaakceptowaniu terapii.

Pacjenci użytkujący maskę Wisp stwierdzili, że doświadczają lepszą jakość snu, większego poziomu komfortu i uszczelnienia w porównaniu z innymi czołowymi maskami nosowymi.

Podczas badań przeprowadzonych przez Philips Respironics, dotyczących łatwości użytkowania masek, Wisp, w porównaniu do innych wiodących masek nosowych,  był najczęściej wybierany pod kątem dopasowania, szybkości montażu / demontażu oraz łatwości dopasowania maski do pacjenta.

Minimalna liczba części i klips na głowę z zatrzaskiem sprawiają, że Wisp jest łatwy w użyciu i utrzymaniu - pozwala to spędzać więcej czasu na robieniu rzeczy, które lubisz.

W zestawie razem z maską Wisp znajdują się trzy różne rodzaje poduszek, które można dopasować do pacjenta - oszczędza to zarówno czas czas jak i pieniądze.

Szerokie pole widzenia dla większej niezależności - teraz przy założonej masce możesz bez problemu czytać, oglądać telewizję, a nawet nosić okulary, zanim pójdziesz spać

Dzięki mało inwazyjnej konstrukcji i wyjątkowej szczelności, Wisp został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort i wydajność, na którą zasługuje każdy pacjent.

 Wisp występuje razem z mało widoczną silikonową ramą lub z ramą wykonanej z miękkiej i elastycznej tkaniny - wybór należy do Ciebie.

 

image

W naszej ofercie w zakładce "Akcesoria do masek" można znaleźć również wyżej wymienione akcesoria do maski.


PDF DocumentDopasowanie maski Wisp