• Koncentrator tlenu Deluxe IGO

Symbol: 306DS

Przenośny koncentrator tlenu deVilbis,  z zasilaniem sieciowym i bateryjnym

13486.50
szt. Do przechowalni
Dostępność 30 dni
Cena przesyłki 0
UPS 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Produkt dostępny na zamówienie

Zbudowany żeby trwać. Zbudowany na całe życie.

Kiedy jesteś w podróży i potrzebujesz dodatkowego tlenu, możesz jechać gdzie tylko chcesz i jak chcesz z przenośnym systemem DeVilbiss iGo - wytrzymałym i niezawodnym koncentratorem tlenowym.

System iGo został przetestowany pod kątem wydajności, aby sprostać wymaganiom aktywnego trybu życia. W rzeczywistości żaden inny system tego rodzaju nie jest zbudowany, aby wytrzymać obciążenia, którą iGo bierze na siebie. Kompaktowy i lekki system iGo dają Ci swobodę w poszerzaniu horyzontów podróży.

Wybór trybów podawania tlenu.

Technologia PulseDose PulseDose firmy DeVilbiss zapewnia krótkie i równomierne dostarczanie tlenu - nawet przy wyższym tempie oddechu. Dla wielu z nich te krótkie impulsy są prawie niewykrywalne i bardziej komfortowe niż praca ciągła. PlusDose pomaga również zmniejszyć suchość gardła i nosa, a także wydłuża żywotność baterii.

System iGo oferuje również tryb pracy ciągłej, który jest zalecany do stosowania podczas snu.

image

Niezawodne, szybko ładujące się akumulatory litowe.

W celu zwiększenia elastyczności podczas podróży, akumulator iGo ładuje się szybko (w ciągu 2 do 4,5 godziny) i automatycznie po podłączeniu do źródła zasilania prądem zmiennym. Jeśli źródło zasilania zostanie kiedykolwiek przerwane, system iGo automatycznie przełącza się na zasilanie akumulatorowe.

Nowy standard w zakresie dokładności i wydajności.

Każdy system iGo jest fabrycznie sprawdzony pod względem czystości tlenu, natężenia przepływu, impulsów i czasu pracy akumulatora, co pozwala na pewną podróż - teraz i w przyszłości. Szeroko zakrojone niezależne testy dowiodły skuteczności urządzenia.

image

Bezpieczeństwo w pierwszej kolejności.

Opatentowane przez iGo System opatentowane urządzenie iGo z czujnikiem tlenu pomaga w zapewnieniu dokładnego dostarczania tlenu i ogranicza okresową konserwację. Ponadto, sygnały dźwiękowe ostrzegają o problemach z wydajnością tlenową i mocą, w tym o niskim poziomie naładowania akumulatora oraz o wszelkich awariach urządzenia.

Wymiary

49,0 x 31,2 x 18,0 cm

Ciężar

8,6 kg (z baterią)

Regulacja przepływu tlenu

Przepływ pulsacyjny 1 - 6

Przepływ ciągły 1 - 3 l/min

Max. zalecany przepływ tlenu

3 l/min

Max. ilość oddechów

(przy przepływie pulsacyjnym)

40 oddechów/min przy przepływie 1 - 4

37 oddechów/min przy przepływie 5

31 oddechów/min przy przepływie 6

Stężenie tlenu

91 % (± 3 %)

Maks. ciśnienie w układzie

103,5 kPa

Ciśnienie tlenu na wyjściu

34,5 kPa ± 7 kPa