• InnoSpire Deluxe

Symbol: 1110057
499.00
szt. Do przechowalni
Czas wysyłki 24h
Cena przesyłki 20
Odbiór osobisty 0
UPS 20
UPS pobranie 24
Dostępność Mało

Terapia, której możesz zaufać

InnoSpire Deluxe to niezawodny i łatwy w użyciu system nebulizatora kompresorowego. Jest  odpowiedni do rozpylania większości leków w aerozolu przepisywanych na częste choroby układu oddechowego- jest częścią rodziny nebulizatorów kompresorowych InnoSpire, które zapewniają niezawodne dostarczanie leku pacjentom.

Nadaje się do użytku profesjonalnego lub domowego. Został zaprojektowany tak, aby przy jego użyciu można było w prosty sposób zarządzać długotrwałym stosowaniem w środowisku klinicznym, jak również częstym używaniem w domu.

image

Niezawodne dostarczanie aerozolu

Nebulizatory SideStream współpracujące z inhalatorem InnoSpire Essence, są wyposażony w aktywny system Venturi zapewniający oprócz sprężarki dodatkowy przepływ powietrza. Dzięki takiemu rozwiązaniu czas leczenia jest krótszy, a podanie leków szybsze. Nebulizator jest łatwy w użyciu i zbudowany z mniejszej liczby części, które do montażu i czyszczenia w porównaniu do innych konwencjonalnych nebulizatorów.

image

Miejsce na akcesoria takie jak nebulizator, maska, leki i przewód zasilający

InnoSpire Deluxe zawiera wygodny schowek na dodatkowe leki lub nebulizatory. Dołączony przewód zasilający przylega dokładnie do schowka, a solidny uchwyt ułatwia przenoszenie. Urządzenie jest objęte 3-letnią gwarancją i jest zgodne z międzynarodowym standardem bezpieczeństwa i podstawowych parametrów pracy IEC 60601-1, wydanie trzecie i jego zmiany.

Masa

2,0 kg

Wymiary

380mm x 177 mm x 110 mm

Maksymalne ciśnienie

44 kPa

Tryb pracy

ciągły

Głośność

58 dBA+/- 3 dBA

Przepływ maksymalny

10 l/min.

Zasilanie

sieciowe