• InnoSpire Deluxe

Symbol: 1110057
499.00
szt. Do przechowalni
Dostępność 2 dni
Cena dostawy 20
Odbiór osobisty 0
UPS 20
Zostaw telefon

Terapia, której możesz zaufać

InnoSpire Deluxe to niezawodny i łatwy w użyciu system nebulizatora kompresorowego. Jest  odpowiedni do rozpylania większości leków w aerozolu przepisywanych na częste choroby układu oddechowego- jest częścią rodziny nebulizatorów kompresorowych InnoSpire, które zapewniają niezawodne dostarczanie leku pacjentom.

Nadaje się do użytku profesjonalnego lub domowego. Został zaprojektowany tak, aby przy jego użyciu można było w prosty sposób zarządzać długotrwałym stosowaniem w środowisku klinicznym, jak również częstym używaniem w domu.

image

Niezawodne dostarczanie aerozolu.

Urządzenia SideStream Reusable i SideStream Plus zostały zaprojektowane do pobierania większej ilości powietrza za pośrednictwem aktywnego systemu Venturiego, co zapewnia szybkie podawanie leku i krótki czas leczenia.

Inhalator, dzięki swojemu unikalnemu projektowi  pomaga zminimalizować zużycie przy częstym użytkowaniu i wspomaga stałe dostarczanie wysokiej jakości aerozolu.

image

Sprawdzona technologia nebulizatora.

W połączeniu z zestawem  SideStream Reusable lub SideStream Plus, InnoSpire Deluxe zapewnia bardzo wydajną terapię aerozolową w krótkim czasie leczenia.

Masa

2,0 kg

Wymiary

380mm x 177 mm x 110 mm

Maksymalne ciśnienie

44 kPa

Tryb pracy

ciągły

Głośność

58 dBA+/- 3 dBA

Przepływ maksymalny

10 l/min.

Zasilanie

sieciowe