• ComfortGel Blue

Brak produktów do wyświetlenia

Maska ComfortGel Blue to produkt dla Ciebie!

Bezdech senny to bardzo niebezpieczny stan dla każdego z pacjentów, którzy borykają się z niewydolnością oddechową spowodowaną obturacyjnym bezdechem sennym. Poza zalecanym leczeniem specjalistycznym lub farmakologicznym bardzo często polecane jest także stosowanie metody wspomagania snu przy użyciu maski CPAP lub maski ComfortGel Blue. Rynek oferuje wiele typów oraz możliwości masek, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym oddychasz.pl.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Pacjentów, producenci masek tlenowych stale je unowocześniają, jak i proponują coraz ciekawsze rozwiązania. Wyjątkową propozycją marki Philips Respironics jest z pewnością maska ComfortGel Blue, która dostępna jest w wielu rozmiarach. Dzięki temu każdy nasz klient znajdzie odpowiednio dopasowany produkt dla siebie. Gotowy produkt nie posiada portu wydechowego. Warto podkreślić, że jest to bardzo nowoczesna maska tlenowa stawiająca na wysoki komfort każdego pacjenta. Zaletą tego produktu jest połączenie wysokiej estetyki wraz z elementami wykonanymi z żelu, co znacząco podnosi zadowolenie każdego użytkownika. Maskę ComfortGel wyróżnia także: nowej generacji podpora czołowa, ruchomy i lepiej dopasowany port wydechowy. Sprawia to, że osoba korzystająca z tlenoterapii w nocy wypoczywa i nie zakłóca snu swojego partnera. Polecamy ten produkt, gdyż został on z dobrej jakości materiałów pozytywnie wpływających na codzienne użytkowanie.

Dlaczego warto wybrać ComfortGel Blue?

Jesteśmy przekonani, że proponowana maska ComfortGel Blue spełni oczekiwania nawet bardzo wymagającego klienta. Jest to bardzo dobrej jakości produkt wyprodukowany z najwyższą starannością przez markę Philips Respironics. W czasie produkcji wykorzystano materiały spełniające konieczne normy oraz jakość, jak i zastosowano funkcjonalne rozwiązania podnoszące komfort użytkowania przez pacjentów borykających się z obturacyjnym bezdechem sennym. Jest to maska, która jest trwałym produktem i łatwym w użyciu. Wyróżnia się lekką, elastyczną i przezroczystą konstrukcją, dzięki czemu czyszczenie jest szybkie i bezproblemowe. Cechy te sprawiają, że maska ta idealnie przylega do twarzy oraz posiada wysoką stabilność.