• ComfortGel Blue Full, rozmiar M

Symbol: 1081821

ComfortGel Blue Full, rozmiar M. Uznana technologia żelowa dostępna dla pacjentów oddychających ustami.

Port oddechowy Z portem wydechowym
Rozmiar M
1000.00
szt. Do przechowalni
Dostępność 5 dni
Cena dostawy 0
UPS 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Produkt dostępny na zamówienie

Przestaw się na Blue.

ComfortGel Blue Full to doskonałe rozwiązanie dla pacjentów potrzebujących maski pełnotwarzowej, komfort i design sprawiają, że maska jest rozsądnym wyborem dla pacjentów oddychających ustami.

Wygodna podpora czołowa i ulepszony StabilitySelector w połączeniu z  wymienialną  poduszką  sprawiają, że maska zapewnia poczucie komfortu i stabilności maski na twarzy pacjenta. Dodatkowo, regulacja podpory umożliwia zminimalizowanie ilości przecieków podczas wentylacji.

image

Możliwość regulacji podpory czołowej w połączeniu z  technologią uszczelnienia  cienką warstwą membrany na poduszce żelowej sprawia, że maska dokładnie dopasowuje się do konturów twarzy zarówno mężczyzn, jak i kobiet, umożliwiając szybkie uzyskanie komfortowej szczelności, jakiej potrzebujesz.

Dzięki ComfortGel Blue Full  korzystający z maski pełnotwarzowej w końcu w prosty sposób mogą cieszyć się spokojnym snem, którego potrzebują. Czteropunktowa uprząż gwarantuje wygodę i stabilizację podczas snu, a ruchome kolanko z niewielkimi portami wydechowymi sprawia, że wentylacja jest cicha i dmuchające powietrze nie przeszkadza partnerowi leżącemu obok.

Zaletą maski jest również to, że posiada wymienne poduszki żelowe, co przedłuża żywotność maski i pozwala na jej wielokrotne użytkowanie.

image

 

W naszej ofercie w zakładce "Akcesoria do masek" można znaleźć również wyżej wymienione akcesoria do maski.